Tee oma suveplaanid Katlaaias!

Kultuurikatel soovib, et Katlaaed oleks suvi läbi avatud nii hobiaednikele kui kunsti-, muusika-, teatri-, tantsu-, filmisõpradele ja ka sellistele ideedele, mille peale seni keegi veel tulnud ei ole.

Seepärast on kuni 24. augustini avatud jooksev ideekonkurss, et Katlaaia programmi saaks lisanduda uusi tegevusi ja sündmusi. Eriti oodatud on tegevused lastele ning muusikalised algatused.

Ideekonkursi tingimustega saate tutvuda Kultuurikatla kodulehel http://www.kultuurikatel.ee/katlaaia_jooksev_ideekonkurss.

Täna on töös ja ettevalmistamisel kümmekond põnevat projekti, mis Katlaaia selleks suveks keema ajavad: linna-aiandusest kanalani, hommikujoogast luuleõhtuteni, ronimisseinast tantsuteatrini, jms. Kultuurikatel näeb Katlaaeda aga eelkõige avatud platvormi ja eksperimenteerimisaldis mängumaana, seepärast ongi aed avatud ka kõigile uutele ideedele.

 

Foto: Madli-Liis Parts

Katlaaed, mille peasissepääs on Eesti Disainimaja ja Kultuurikilomeetri vahel Kalasadama vastas, on sel suvel Vaba Linna omamoodi katselava – lähtudes vabavaralise linnaruumi ideest on see koht, kus omaalgatuslikke projekte avalikus ruumis teostada ja katsetada.


Katlaaed on publikule avatud 2. juunist kuni 30. septembrini.


Kontakt ja lisainfo:
Katre Teppan, Katlaaia projektijuht
Telefon: 641 0305; 56 2011 20
e-mail: Katre.Teppan@kultuurikatel.ee